#1 2009-01-06 17:22:53

Mediafan

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 320
WWW

Mamy juz rok!

     5 stycznia serwis Mediafan obchodził swoje 1 urodziny. Z tej okazji chcieliśmy wrócić z wami do dnia powstania a także podsumować ten pierwszy rok.

     Serwis Mediafan ruszył 5 stycznia 2007 roku z inicjatywy administratora Mediafana. Krótko po tym do ekipy dołączył także moderator Cempla. Mediafan od początku miał duże aspiracje dlatego staraliśmy się stworzyć świetny serwis o mediach. Pisaliśmy dużo tematów i newsów, ale jak to się mówi "początki bywają trudne". W naszym przypadku było bardzo trudno, ponieważ mieliśmy wszystko prócz najważniejszego-użytkowników. Rynek medialny był troche zapełniony, dlatego nikt nie chciał się przekonać do nowo-powstałego małego portalu. Jednak po pewny czasie udowodniliśmy, że jesteśmy innym portalem niż wszystkie. Każdy ma wolność wypowiedzi, nie banujemy nagminnie użytkowników, nie cenzurujemy wielu wypowiedzi poza przekleństwami) i przede wszystkim można u nas porozmawiać z poważnymi ludźmi. Po długim czasie i dość dużej reklamie udało nam się osiągnąć sukces. Ludzie zaczęli postrzegać nasz serwis jako wart uwagi i zaczęli go odwiedzać.
     Na chwilę obecna serwis Mediafan ma prawie 60 użytkowników,prawie 700 postów i około 200 tematów. Oprócz tego miesięcznie odwiedza nas ponad 3000 osób a dziennie mamy 50 lub więcej unikatowych wejść. Mamy nadzieję że za rok będziemy mogli świętować ponad 100 użytkowników oraz 2 razy tyle tematów i postów a serwis Mediafan będzie jeszcze lepiej wszystkim znany. Mamy nadzieję że będziemy cieszyć się takim zaufaniem użytkowników jak teraz albo i większym. Dziękujemy za spędzony z nami rok!

A tu link do galerii z kilkoma zdjęciami początków :
http://www.mediafan.pun.pl/viewtopic.php?pid=724#p724


http://i29.tinypic.com/n70vr.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.riseofimmortals.pun.pl jak wychować szczeniaka jamnika www.enemy.pun.pl elf bot leczenie many krótkie motta z rapu