• Index
  •  » Newsy
  •  » Krypta Apokalipsy już dostępna

#1 2008-05-19 12:33:51

cempla

TVekspert

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 60
WWW

Krypta Apokalipsy już dostępna

"Krypta Apokalipsy", to najnowsze opowiadanie młodego pisarza Mikołaj Nowaka. Czemu warto przeczytać tę dziesięciostronicową historię fantasy? Bo wśród zalewającej nas powodzi książek fantastycznych za dychę (dostępne z "Przyjaciółką") możemy powrócić do fantasy takiego, jak sprzed lat.
      Warto przeczytać również po to, żeby wyrobić sobie zdanie o prawdziwym poziomie polskiej młodzieży gimnazjalnej, która w osobie Mikołaja udowadnia, że jej pomysłowość oraz warsztat pisarski wcale nie jest niższy poprzez brak przerobienia "Syzyfowych prac" Żeromskiego. Przede wszystkim sam przeczytaj "Kryptę Apokalipsy" i powiedz, co o tym sądzisz.

     Pewnej deszczowej nocy w stolicy Cesarstwa, Beamurze do apartamentów Cesarza Uriela zostaje wezwany dowódca straży przybocznej Imperatora Reamur. Dostaje on zadanie, od którego zależy, czy świat przeżyje i czy dojdzie do totalnej zagłady. Wraz z piękną elfką Juan-dur muszą znaleźć i zabezpieczyć ostatni z trzech artefaktów... Czy zdążą to zrobić przed Sharkulami? Czy dotrą do bezpiecznie do Krypty Apokalipsy i ile z nich będzie musiało za tę sprawę oddać życie?

      Jeżeli spodobało Ci się opowiadanie "Krypta Apokalipsy" i chcesz, aby dowiedziało się o nim więcej osób, zapraszamy do naszego programu partnerskiego. Dowiedz się, jak zwiększyć popularność swojej strony, forum, gazety itp., a przy okazji promować dobrą literaturę.

www.kryptaapokalipsy.bee.pl


cempla, TVexpert

Offline

 

#2 2008-12-20 01:34:49

michał1992

Początkujący

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 16

Re: Krypta Apokalipsy już dostępna

muszę przeczytać;)

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Krypta Apokalipsy już dostępna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wpisy do dzienniczka praktyk w banku www.magisterka-opiekuncza.pun.pl gatunki ptasznikow naziemnych słoń chore melodie tracklista www.enemy.pun.pl